freelearning.pl
Kim jesteśmy?
Jesteśmy grupą zapaleńców, którzy wierzą, że każdy może zmienić świat na lepszy.
Co robimy?
Tworzymy aplikacje, które pomagają ludziom w pracy i w życiu.
Kogo szukamy?
Osoby, która chciałaby wziąć czynny udział w tworzeniu aplikacji do zarządzania projektami marketingowymi. Kogoś kto lubi analizować dane i na tej podstawie porządkować procesy zachodzące w rzeczywistości.
Jak to będzie wyglądać w praktyce?
Piszemy aplikację webową, która pozwoli marketingowcom pracować szybciej, skuteczniej i taniej!
Co powinieneś wiedzieć?
Że programowanie sprawia Ci przyjemność, że dobrze znasz php i wzorzec projektowy MVC miło gdybyś znał podstawy HTML, CSS, AJAX, JS.
Przydatna jest dobra komunikacja i kreatywne myślenie o wykonywanej pracy.
Co oferujemy?
Pracę w zespole pasjonatów, dobre warunki zatrudnienia, kawę, herbatę i grilla od czasu do czasu!
I co dalej?
Jeśli wydaje Ci się, że będziesz się u nas dobrze czuł – prześlij swoje CV i kilka słów od serca na adres kontakt@freelearning.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informujemy, że administratorem danych jest freelearning.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-479) przy ul. Strzeszyńskiej 239A. Przedmiotowe dane przetwarzane są w celu niezbędnym dla realizowanego procesu rekrutacyjnego oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym odbiorcom danych. Obowiązek ich podania wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t. j. Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) oraz wydanych na jej podstawie aktów wykonawczych. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.